Žezlo s Olivínem

Neohodnoceno
 
Tip Efekt lupa
  • 1 z 2
 
Dostupnost Momentálně nedostupné (1 ks)
700 Kč
Kód produktu 10803
Kategorie Žezla
 

Ne každý si dokáže navodit stav meditace. Zastavit své myšlenky a obrátit svou pozornost plně do svého nitra může být pro mnohé z nás téměř nedosažitelným cílem. Meditační žezlo Vám pomůže navodit pocit zklidnění a zastavení se uprostřed času a prostoru. Umožní projasnit a pročistit Vaši mysl a nahlédnout na své problémy s nadhledem. Pocítíte proud energie procházející vaším tělem a odplavující vše zbytečné a nepodstatné. Pomůže Vám s očištěním mysli od zažitých bloků a vzorců.

Žezlo je zdobeno polodrahokamy, které usnadňují přístup k vlastní mysli.

Tělo žezla je zhotoveno ze selenitu, jenž se vyznačuje velice jemnými vibracemi a vnáší přes korunní čakru klid a mír do naší mysli. (Pozn.: selenit se ve vlhku rozpouští a proto nedoporučujeme styk s vodou.)

Hlavice žezla: Křišťálová koule Feng shui ø 50 mm z čirého broušeného olovnatého skla pomáhá harmonizovat pomocí světla, jež se na desítkách broušených hran této koule rozzáří nádhernou duhou barev světelného spektra.

Rozměry žezla: ø 20 mm, délka 200 mm

Vyrobeno v České republice, Selenit pochází z Maroka a Olivín z Pákistánu.

 

SELENIT Maroko

Pojmenovaný po Seléne, řecké měsíční bohyni.  Náleží receptivní energii, planetě Měsíc, elementu vody. Jedná se o velmi silný krystal, výborný pro duchovní práci. Otevírá korunní čakru, podporuje telepatii, komunikaci s anděly a duchovními průvodci. Udržuje klid a mír. Učí nás, jak co nejlépe řešit problémy, umožňuje proniknout k jádru věcí a uklidnit zmatek v duši. Selenit značí sňatek ducha a hmoty, proto je vhodný jako svatební dar.
Léčebné užití: dodává tělu velké množství energie, rovná páteř a léčí její problémy, neutralizuje působení volných radikálů v těle a škodlivé účinky amalgámových zubních výplní.
Užití: energie, smíření, klid
Duchovní i fyzická očista: 1x měsíčně pod teplou tekoucí vodou, při omývání vodou vložit do kamene myšlenku-přání, co od něj očekávám, pak nabít na měsíci. Je doporučeno nabíjet a čistit vždy za úplňku – kámen načerpá nejsilnější energii.

OLIVÍN Pákistán
Drahokamový, ochranný a léčivý kámen. Pomáhá překonávat pocity odcizení od jednoty jakožto nedělitelného celku. Chrání před pocity marnosti a zbytečnosti, otevírá oči harmonii, dokonalosti a závislé propojenosti veškerého života na Zemi. Přivádí do těsného spojení s rostlinným světem. Jeho zář obdarovává teplem, životností, radostnou náladou a svěží energií, uklidňuje, očišťuje a vyvažuje celý organismus. Vnáší také zář a žár do citového chladu člověka. Podporuje i rozvoj mentálních schopností, vnáší rovnováhu a klid do mysli. Prosvětluje stavy nejistoty, bezmocnosti a melancholie. Tiší smutek. Osvobozuje od výčitek špatného svědomí a pocitu viny a obrací do budoucnosti s předsevzetím všechny křivdy pozitivním myšlením a jednáním napravit a tak očistit svou karmu. Podporuje činorodost a iniciativu, snahu vzít život do vlastních rukou a naučit se jej bez spoléhání na cizí pomoc kormidlovat.
Zdravotně zprostředkovává vztah mezi srdcem a rozumem, pomáhá nalézat společná slova vyvěrající z moudrosti srdce. Podporuje látkovou výměnu, zažívání, funkci sleziny a jater, pomáhá při zácpě, zánětu střev a infekčních nemocech.

Očista: po použití umýt pod vlažnou tekoucí vodu. Na slunci nabíjíme Olivín jen krátce.

 

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.