Žezlo Shiva lingam+Selenit+Granát

Kód: 21682
1 200 Kč 991,74 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)

Detailní informace

Detailní popis produktu

Žezlo je určeno na léčení sebe i druhých. Koulí vytahujeme nepřínosné energie, špicí vkládáme energii z Vesmíru do těla.
Žezlem lze léčit i druhé, "skenováním" těla působíme na jednotlivé části těla - od horních čaker ke spodním a zpátky.

SHIVA LINGAM - Indie
Šiva lingam – kameny se nacházejí v řece Narmada, která teče střední částí indického subkontinentu.

Proud řeky omílá kameny do tvaru lingamů, ty se pak ještě obrušují a leští.
Lingam je symbolem energie hinduistického boha Šivy, obecně symbolizuje jakoukoliv božskou přítomnost.
V Indii jsou z tohoto důvodu lingamy velmi ctěny a uctívány, jsou jim přinášeny obětiny a dary, zachází se s ním skutečně jako s božskou podstatou, jako se symbolem beztvarého Nejvyššího Bytí.
Tyto šiva lingamy jsou výborné meditační kameny, jejich prostřednictvím lze nalézt pravou duchovní cestu, jež vede k osvícení.
Poskytují nám vhled do vlastního já i možnost pochopení pravé podstaty. Svou energií dokáží posilovat v nás i místa, kde jsou položeny.

Čistíme v kouři či oplachujeme vodou. Dobíjí se na Slunci.

SELENIT (Maroko)
Pojmenovaný po Seléne, řecké měsíční bohyni.  Náleží receptivní energii, planetě Měsíc, elementu vody. Jedná se o velmi silný krystal, výborný pro duchovní práci. Otevírá korunní čakru, podporuje telepatii, komunikaci s anděly a duchovními průvodci. Udržuje klid a mír. Učí nás, jak co nejlépe řešit problémy, umožňuje proniknout k jádru věcí a uklidnit zmatek v duši. Selenit značí sňatek ducha a hmoty, proto je vhodný jako svatební dar.

Léčebné užití: dodává tělu ve0lké množství energie, rovná páteř a léčí její problémy, neutralizuje působení volných radikálů v těle a škodlivé účinky amalgámových zubních výplní.
Užití: energie, smíření, klid

GRANÁT
Vlastnosti: symbolizuje krev, oheň, vášeň, čisté srdce. Přináší štěstí a bohatství, dodává odvahu, sebedůvěru, podněcuje k aktivitě. Chrání přátelství před narušením a vzbuzuje lásku. Ochraňuje před nepozorností a přehlížením důležitých „maličkostí“ běžného života. Pomáhá nacházet cestu ze životních krizí.   

Léčebné užití: posiluje a regeneruje celý organismus. Posiluje srdce, řídí tep i tlak krve, brání vzniku koronárních onemocnění. Působí na vnitřní i vnější pohlavní orgány. Pomáhá udržovat potenci až do vysokého stáří. Potlačuje zánětlivé procesy a mírní artritidy a revmatismus. Příznivě působí při kožních chorobách. Lze přikládat na bolestivá místa, zejména na první a srdeční čakru. 

Duchovní i fyzická očista: omýt pod teplou tekoucí vodou, nabít na měsíčním svitu (nejlépe úplněk) 

Doplňkové parametry

Kategorie: Speciality z kamenů
Velikost: 45 mm (průměr koule) x 220 mm (celková délka)
Původ - vyrobeno: Česká republika