Dědeček (válec)

Kód: 22733
Značka: ČR
240 Kč 198,35 Kč bez DPH
Skladem (3 ks)

Detailní informace

Detailní popis produktu

DĚDEČEK

Zklidněte mysl několika minutami pozorování přirozeného dechu. Když je mysl uvolněná a klidná, vybavte si vnitřním zrakem dědečka a uvědomte si pocity v těle, v SRDCI.
Podívejte se v Duchu dědečkovi do očí a zřetelně proneste: „Drahý a milovaný dědečku, z celého svého SRDCE ti DĚKUJI za VEŠKEROU tvou předchozí laskavost, péči, starostlivost a za to, že jsi tudy kráčel přede mnou a sbíral své zkušenosti, abych měl/a právě DÍKY tobě možnost z nich vycházet a na nich stavět. Všechno to mělo obrovský význam a smysl, protože tvůj vnuk/tvá vnučka došel/došla až do stádia, ve kterém získal/a OBROVSKOU MOŽNOST a PŘÍLEŽITOST porozumět Konečné Univerzální Pravdě, která se označuje také jako Poznání Buddhů, které přesně definuje způsob možnosti vystoupení z koloběhu zrození a smrti Samsára, díky čemuž je nyní k dispozici CELÉMU našemu rodu, včetně tebe. Nyní jsem si jistý/jistá a bezpečně vím,
že jsem nezklamal/a a tvou lásku ti čestně a upřímně oplatil/a.“

Nyní vystupte ze svého SRDCE do celého těla, opět je prociťte a nechte se zaplavit vlnou RADOSTI z uvědomění Milosti, které se právě díky Vámi čestně a upřímně vyvíjenému a vynakládanému úsilí dostalo celému Vašemu rodu.

Vznik této svíce Požehnal Vznešený Lumír Láska Buddha Maitreya
https://www.srdce-dharmy.cz/

Video ke svíčce najdete zde.

Výška 180 mm
Průměr 46 mm

Vyrobeno v České republice, v dílně Kamenného Vesmíru