Turmalín (Rubelit) kuličky mix

Kód: 191921896
Tip
250 Kč 206,61 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)

Detailní informace

Detailní popis produktu

RUBELIT (červený turmalín)
Ústřední kámen Svatováclavské koruny. Zjemňuje naše srdce a pomáhá nám zbavit se strachu. Posiluje hluboké vnímání lásky a pomáhá od zábran. Snaží se, abychom překonali vrozenou ostýchavost a chlad. Pomáhá překonat zklamání. Studnice mládí. Pomáhá realizovat naše sny, a to i za cenu, že naleznou okliku, která vede k cíli.
Léčební využití: Posiluje orgány pohlavní a zažívací. Pomáhá chránit před neplodností a pohlavními nemocemi. Zmírňuje menstruační potíže. Reguluje krevní oběh. Chrání před škodlivým zářením. Lze používat i elixír.

SKORYL (černý turmalín)
Vynikající účinky. Kámen přinášející energii, vyrovnanost a podporující mír, přátelství i lásku. Osvobozuje duši a chrání před špatnými vlivy. Účinně desaktivuje patogenní zóny i paprsky počítačových a televizních obrazovek. Vtahuje do sebe nepříznivé působení jiných lidí, jejich zlobu, závist, nedůvěru, takže je příliš nepociťujeme. Chrání i před vlastním vztekem. Pomáhá nalézt duševní orientaci. Dobré je položit jej před spaním pod polštář. Velmi silně uzemňuje. Vhodný po meditacích k „návratu na Zem!
Léčebné užití: podporuje především rozvoj svalů a brání je před křečí a natržením. Ovlivňuje vegetativní nervový systém. Ochraňuje před virovými onemocněními a záněty všeho druhu. Mírní potíže při pásovém oparu, artritidě a při obrně obličejových svalů.

VERDELIT (zelený turmalín)
Omlazuje celý organismus. Pomáhá odstranit stavy deprese a vyčerpání a zvyšuje vitalitu. Výborný kámen pro start do nových etap, je schopen bourat staré způsoby myšlení a posílit naši sebedůvěru a úspěch. Harmonizuje myšlení, klade větší důraz na poznání srdcem.
Léčebné užití: Podporuje výměnu kyslíku a chrání plíce před onemocněním. Odstraňuje potíže v zažívacích orgánech. Pomáhá i při redukční dietě. Reguluje činnost žláz s vnitřní sekrecí a snižuje účinek genetických poruch.  

Očista: jednou týdně v teplé proudící vodě, při mytí vložit myšlenku, co mi má kámen přinést, jak pomoci, pak nabít paprsky zapadajícího slunce nebo měsíčními paprsky (úplněk).

Doplňkové parametry

Kategorie: ŠPERKY
Velikost kamenů: 4 mm