Olivín+Ametyst

Kód: 24925
Novinka
330 Kč 272,73 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)

Detailní informace

Detailní popis produktu

OLIVÍN 

Drahokamový, ochranný a léčivý kámen. Pomáhá překonávat pocity odcizení od jednoty jakožto nedělitelného celku. Chrání před pocity marnosti a zbytečnosti, otevírá oči harmonii, dokonalosti a závislé propojenosti veškerého života na Zemi. Přivádí do těsného spojení s rostlinným světem. Jeho zář obdarovává teplem, životností, radostnou náladou a svěží energií, uklidňuje, očišťuje a vyvažuje celý organismus. Vnáší také zář a žár do citového chladu člověka. Podporuje i rozvoj mentálních schopností, vnáší rovnováhu a klid do mysli. Prosvětluje stavy nejistoty, bezmocnosti a melancholie. Tiší smutek. Osvobozuje od výčitek špatného svědomí a pocitu viny a obrací do budoucnosti s předsevzetím všechny křivdy pozitivním myšlením a jednáním napravit a tak očistit svou karmu. Podporuje činorodost a iniciativu, snahu vzít život do vlastních rukou a naučit se jej bez spoléhání na cizí pomoc kormidlovat.

Zdravotně zprostředkovává vztah mezi srdcem a rozumem, pomáhá nalézat společná slova vyvěrající z moudrosti srdce. Podporuje látkovou výměnu, zažívání, funkci sleziny a jater, pomáhá při zácpě, zánětu střev a infekčních nemocech.

AMETYST

Kámen s mocným účinkem. Snoubí se v něm oheň životní síly s klidem ducha. Je univerzálním lékem s výbornými účinky. Posiluje naši vůli a zlepšuje koordinaci nervové soustavy. Podporuje intuitivní mimosmyslové vnímání a otevírá duši novým myšlenkám a ideálům. Tím podporuje schopnost dospět ke správným rozhodnutím. Uklidňuje spánek a chrání před špatnými sny. Zvyšuje schopnost koncentrace a pomáhá nám získávat nadhled i moudrost. Posiluje rodinné vztahy a přátelství a mírní spory. Má velkou ochrannou sílu, zejména před působením negativních energií.

Léčebné využití: Působí proti bolestem hlavy, migréně, neuróze, nespavosti. Posiluje a stabilizuje imunitní systém. Harmonizuje všechny orgány a zmírňuje bolesti. Zabraňuje vzniku křečovitých stavů. Reguluje krevní tlak a činnost lymfatického systému. Účinný je při posilování krevního oběhu a zažívacích orgánů. Omezuje růst tukové tkáně a léčí pokožku. Nejúčinněji působí hnětením, položením na čelní čakru a přikládáním na bolavé místo. Má dobré preventivní vlastnosti i při nošení v kapse nebo peněžence. Je dobré jej položit pod polštář.

Očista: jednou měsíčně (nejlépe za úplňku) v teplé proudící vodě, při mytí vložit myšlenku, co mi má kámen přinést, jak pomoci, pak nabít měsíčními paprsky.

Doplňkové parametry

Kategorie: ŠPERKY
Velikost kuličky Amazonit: 6 mm