Ohnivý Opál

Kód: 24919
Novinka
590 Kč 487,60 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)

Detailní informace

Detailní popis produktu

OPÁL ohnivý  

Přiřazen všem energiím, planetám a elementům. Je ochranný kámen, je to karmický kámen. Přináší štěstí, odhaluje naši vnitřní krásu, zesiluje city, uvolňuje zábrany, rozvíjí naše psychické síly, je spojován s láskou a vášní. Umožňuje pochopení své ceny a našich možností. Posiluje vůli k životu.
Zbavuje organismus jedovatých zplodin a všech nečistot. Pomáhá nabrat ztracené duševní síly, mírní strach z nejisté budoucnosti, pomáhá nám neskrývat pocity, otevřít se lásce. Drahý opál patří k tajemným kamenům, je jim připisována neobyčejná magická síla. Opál zesiluje charakterové vlastnosti, a proto v „nečistých“ rukou může působit negativně. Naproti tomu lidem, kteří jsou duchovně čistí a se svou duší v rovnováze, pomáhá.

Ohnivý opál je kámen spirituality, kámen očisty ohněm. Je to podněcovatel. Podporuje chuť k životu a podnikání, může však vyvolávat neklid, roztržitost. Je nevhodný pro lidi, kteří potlačují hněv, hromadí jej v sobě, až nakonec tento hněv bouchne. Lenivé a mírné lidi vyvede z letargie, vrátí je zpět k životu. Probouzí v nás radost ze života. Pomáhá nám být spontánními a impulzivní, s jeho pomocí se pouštíme do nových věcí, které jsou pro nás nové a někdy i rizikové. Podporuje potenci a funkci nadledvinek, je výborným lékem při nemocech srdce a krevního oběhu. Snižuje náchylnost k alergiím.

Účinná oblast léčení je základní čakra, pomáhá i při několikaminutovém přiložení na bolavé místo.

Duchovní i fyzická očista: 1x měsíčně opatrně omýt pod teplou tekoucí vodou, při omývání vodou vložit do kamene myšlenku-přání, co od něj očekávám, pak nabít měsíčním svitem (nejlépe za úplňku)

Doplňkové parametry

Kategorie: ŠPERKY
Původ: Mexiko
Velikost: 20x20 mm
Materiál: Cín+minerál