Křišťál hrot Olivín (macrame)

Kód: 191923065
Novinka
1 600 Kč 1 322,31 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)

Detailní informace

Detailní popis produktu

KŘIŠŤÁL

Křišťál je dokonalým nositelem čistého „božího“ světla, které v sobě obsahuje všechny barvy duhy. Je pokládán za klíč k moudrosti. Pohled na sluneční paprsky procházející křišťálem má zcela specifické účinky, zejména uklidňuje a pomáhá soustřeďovat myšlenky.
Křišťál symbolizuje nejvyšší čistotu a nejvyšší sílu, světlo jako očistnou a léčivou energii. Je transformátorem a filtrem energií, přičemž vše kladné v nás koncentruje a vše negativní od nás odebírá. Očišťuje duši a posiluje strukturalizaci celého těla. Jako klíč k moudrosti umožňuje vidět svět brýlemi spravedlnosti, poznání souvislostí a porozumění. Posiluje životní partnerství. Harmonizuje čakry a pomáhá překonávat pocity úzkosti z neznáma. Položený pod polštář posiluje příjemný spánek.

Zdravotně je účinný na každé části těla. Mírní bolesti, především nervového původu. Urychluje léčení popálenin a kožních nemocí. Zeslabuje působení patogenních zón. Pomáhá při vnitřních, srdečních a nervových potížích. Má schopnost očišťovat ústrojí krevního oběhu od všech škodlivin způsobených kouřením, alkoholem, tučným jídlem, nedostatkem pohybu a stresem. Příznivý i na oční choroby. Chrání prostory před negativní energií – drúzy.

Očista: 1x měsíčně několik minut pod vlažnou tekoucí vodu, při mytí vložit myšlenku, co mi má kámen přinést, jak pomoci. Nabít na prudkém Slunci.

OLIVÍN 

Drahokamový, ochranný a léčivý kámen. Pomáhá překonávat pocity odcizení od jednoty jakožto nedělitelného celku. Chrání před pocity marnosti a zbytečnosti, otevírá oči harmonii, dokonalosti a závislé propojenosti veškerého života na Zemi. Přivádí do těsného spojení s rostlinným světem. Jeho zář obdarovává teplem, životností, radostnou náladou a svěží energií, uklidňuje, očišťuje a vyvažuje celý organismus. Vnáší také zář a žár do citového chladu člověka. Podporuje i rozvoj mentálních schopností, vnáší rovnováhu a klid do mysli. Prosvětluje stavy nejistoty, bezmocnosti a melancholie. Tiší smutek. Osvobozuje od výčitek špatného svědomí a pocitu viny a obrací do budoucnosti s předsevzetím všechny křivdy pozitivním myšlením a jednáním napravit a tak očistit svou karmu. Podporuje činorodost a iniciativu, snahu vzít život do vlastních rukou a naučit se jej bez spoléhání na cizí pomoc kormidlovat.

Zdravotně zprostředkovává vztah mezi srdcem a rozumem, pomáhá nalézat společná slova vyvěrající z moudrosti srdce. Podporuje látkovou výměnu, zažívání, funkci sleziny a jater, pomáhá při zácpě, zánětu střev a infekčních nemocech.

Doplňkové parametry

Kategorie: ŠPERKY
Původ: Ekvádor
Velikost: 60 mm
Materiál: Macrame - ručně pletené argentinským umělcem