Chromdiopsid surový

Kód: 21702
Tip
450 Kč 371,90 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)

Detailní informace

Detailní popis produktu

CHROMDIOPSID (zelený smaragd Sibiře)

Nádherně sytě zbarvený kámen, známý též pod názvem „Ruský smaragd", pocházející z naleziště v Jakutsku. Název Diopsid je odvozen od řeckého slova 'diopsis', které znamená „ dva druhy vidění nebo mající dvě podoby". Je takto pojmenovaný proto, že při pohledu z jedné strany má exponát jednu barvu, zatímco z jiného úhlu se objevuje v různých odstínech, také nás učí dívat se na různé situace ze dvou stran.
Tento krystal v sobě nese zelený paprsek léčení a hojení na všech úrovních. Svými ojedinělými
a silnými vibracemi odstraňuje emocionální blokády a otevírá svého majitele lásce, sebedůvěře, rozkvětu a růstu. Rozvíjí analytické a intelektuální schopnosti. Je vaším průvodcem po pravé cestě životem. Pomáhá integrovat se do každodenního života. Odstraňuje staré citové blokády, již překonané navyklé vzorce chování, zlé a špatné vzpomínky. Přináší hluboký klid a vyrovnanost.
Tiší a vyrovnává emoce.  Je kamenem srdeční čakry, kterou aktivuje, čistí a harmonizuje.

Léčebné využití:
Vhodný k hojení zejména chronických onemocnění. Odstraňuje veškeré energetické blokády v oblasti plic a srdce a umožní tak tok léčivé energie do těchto oblastí. Je úžasnou podporou v době rekonvalescence. Pomáhá při relaxaci a posiluje imunitu. Blahodárně účinkuje na srdeční choroby. Má silné detoxikační účinky, dokáže z těla vypudit těžké kovy a podporuje funkci ledvin. Přináší klidný spánek.


Naleziště:
Rusko, Jakutsko


Duchovní i fyzická očista:
1x měsíčně očistit pod teplou proudící vodou, při omývání vodou vložit do kamene myšlenku-přání, co od něj očekávám, pak aktivovat za úplňku měsíčním svitem.

Doplňkové parametry

Kategorie: ŠPERKY
Původ: Jakutsko (Rusko-Sibiř)
Velikost: 35x20 mm
Materiál: cín+krystal