QUEEN EUNIKÉ

DETOXIKACE - IMUNITA - HUBNUTÍ - ZDRAVÍ - KRÁSA

Česká značka Queen Euniké vyrábí kvalitní a zdraví prospěšné biologicky aktivní přírodní doplňky stravy, stavěné převážně na celosvětově velmi žádané české sladkovodní řase chlorella (CGF - Chlorella Growth Factor). Všechny produkty jsou vyráběny s certifikací GMP (Good Manufacturing practise - zaručuje nejvyšší stupeň kvality zpracování a výroby přípravků pro farmacii), kterou uděluje SÚKL (Státní úřad pro kontrolu léčiv). Od surovin až po finální "tobolku" je výroba pod neustálým farmaceutickým dohledem. Největší důraz je kladen na kvalitu, která dává výrobku maximální funkčnost a biologickou účinnost. 
Funkčnost produktů je ověřena mnoha vědeckými výzkumy a je podpořena dlouholetými zkušenostmi týmu odborníků, kteří je pro Vás připravují. Usilujeme o to, aby všechny naše výrobky byly vyrobeny bez použití chemických látek, proto je můžeme označit jako čistě přírodní produkty, a to vše děláme za jediným cílem – pro Váš kvalitní život. 

queen euniké produktyEUNIKÉ je starodávné řecké dívčí jméno, jehož kořen je odvozen od slova „zvítězit“. Toto romantické a vznešené jméno jsme zvolili s ohledem na celkovou filozofii firmy. Naším cílem je především řešit celkový problém dnešního moderního člověka, a tak mu pomoci v tomto nelehkém boji s jeho tělem, životním prostředím a stresujícím životním stylem „zvítězit“.
QUEEN znamená královna a je vyjádřením vysokých a vznešených cílů, které si firma klade. Chceme poskytnout našim zákazníkům kvalitní výrobky, které jsou tím nejlepším, co na tomto poli nabízí moderní věda a medicína.

 

 

 Vzhledem k nařízení komise EU č. 432/2012 o zdravotních tvrzeních, není možné uvést obecně známé a ověřené informace o působení účinných složek v těchto produktech. V případě vašeho zájmu o bližší informace o účincích produktů QUEEN EUNIKÉ prosím volejte 603 164 979 nebo přijďte osobně do Kamenného Vesmíru. 

 
290
2911290291

Stránka 1 z 1 - 1 položek celkem