O Kamenném Vesmíru

Kde se vzala myšlenka Kamenného Vesmíru?
Před koncem mateřské dovolené jsem věděla, že se nemohu vrátit zpět do komerční sféry, kde jsem dosud pracovala. Nechtěla jsem přenášet každodenní pracovní tíži a stres na svou dceru, hledala jsem něco, co mi bude přinášet v zaměstnání vytoužený klid a mír.
Na podzim jsem se vracela z kavárny a v tramvaji při výstupu mi bleskla hlavou myšlenka založit si vlastní obchod, kde budu nabízet lidem léčení. Léčení pomocí kamenů, astrologie a různých šamanských technik. Místo se nabídlo, stánek na tramvajové zastávce Poliklinika Barrandov, který jsem nazvala KAMENNÝ VESMÍR. Stánek byl volný, prostředky na vybavení k dispozici, stačilo jen začít. 

A tak jsem 11. ledna 2012 v 8:00 hod. KAMENNÝ VESMÍR otevřela. Postupem času do obchodu přidávám produkty, které mě osloví. Rozšiřuji nabídku pro všechny, kteří „jinému“ léčení naslouchají. Ke kamenům jsem postupem času přidala čaje a bylinné směsi Oro Verde, jejichž síla je značná. Všechny pracují ve prospěch těla i mysli. Přibyla také detoxikační a revitalizační kúra NEERA, kterou jsem také vyzkoušela a jejíž účinky mě velmi obohatily. Další, kokosový olej, je jedničkou mezi oleji svým všestranným využitím. Chutná a pomáhá zevně i uvnitř. Silným pomocníkem v oblasti celého trávicího traktu je KŘEMELINA, která velmi ulevuje a léčí tento systém. Také mě oslovily lapače snů, zachycující špatné sny a rozšiřující ty dobré. Nově nabízím produkty Posvátné geometrie, která je součástí našeho života a která nám připomíná náš původ, naši podstatu, naše zrození i naši smrt. Je všudypřítomná. Dřevěné pyramidy jsou silným energetickým zářičem, stejně jako orgonity a další, které najdete na stránkách.

Vykládám karty, Osho zen tarot, které jsou odrazem našich myšlenek a přání. Srdečně jste zváni do Vesmíru na výklad. Více najdete na této cestě: k výkladu. 

Kamenný Vesmír se nyní vyskytuje na ulici Nádražní 68, Praha 5, která je snadno dostupná nejen z tramvajové trati (tramvajová zastávka Plzeňka, tak i z metra B Smíchovské nádraží).

Pracuji také s nehmotnými dary, učím se každý den využívat svůj potenciál. Pracuji s energiemi, čistím tělo i duši šamanskými technikami, za pomoci per dravců, vykuřovadel a vonných esencí. Pomáhám lidem, aby sami nacházeli odpovědi na své otázky, aby se sami naučili komunikovat se svou duší, naslouchat jí a nechat se jí vést. Učím je, aby si sami uvědomovali své schopnosti a možnosti, aby přijímali život s láskou, učili se v něm a poznávali, že život je krásný. 

V E-SHOPU nabízím zboží, které je k dostání také v Kamenném Vesmíru. Můžete si jej objednat elektronicky, ale také Vás velmi ráda přivítám v obchodě osobně. Už jen pobyt v něm vesmírně nabíjí, léčí, ulevuje, uklidňuje a posiluje. 

Irisi


Věřím, že cesta, po které jsem se vydala, je pokračováním aktivit z mých minulých životů, v tomto životě své zkušenosti, znalosti,
VĚDOMÍ a LÁSKU rozšiřuji.

Jsem šťastná, že tu jsem.

Ze srdce zdravím,
Iriška


E-mail: irisi@kamennyvesmir.cz Napište mi

Tel.: +420 603 164 979