Kunzit krystal fialový extra

Kód: 18088
Tip
3 570 Kč 2 950,41 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)

Detailní informace

Detailní popis produktu

KUNZIT

Vlastnosti: mimořádně duchovní kámen s vysokými vibracemi. Probouzí k činnosti srdeční centrum a vyvolává ničím nepodmíněnou lásku. Probouzí myšlenky vedoucí k lásce a vzájemné komunikaci. Vyzařuje mír a propojí vás s univerzální vesmírnou láskou. Navozuje hluboké a soustředěné meditativní stavy. Zvyšuje tvůrčí schopnosti. Vede k pokoře a zvyšuje ochotu sloužit druhým.
Umí rozptýlit vše negativní, slouží jako štít pro auru, kterou chrání před nežádoucími energiemi. Svému majiteli přináší schopnost být soběstačný a chráněný, dokonce i uprostřed početného davu. Kunzit zesiluje energetické pole kolem těla.
Posiluje schopnost sebevyjádření, umožňuje dávat svobodně najevo myšlenky a pocity. Zvyšuje míru tolerance vůči sobě samému i vůči ostatním. Pomáhá snižovat stres vyvolávající obavy.
Kunzit má moc spojovat rozum, intuici a inspiraci. Léčí bolesti srdce, zejména ty, které pocházejí z předchozích životů. Pomáhá zlepšovat náladu ve chvílích depresí pramenících z citových problémů.

Léčebné užití: posiluje oběhový systém a srdeční sval. Příznivě upravuje podmínky ovlivňující fungování nervů. Tiší epilepsii a zmírňuje bolesti kloubů. Dokáže neutralizovat důsledky anestezie a podněcuje činnost imunitního systému. Velmi blahodárně působí při psychických problémech a depresích, zejména v případě, že je užíván jako elixír. Na solar plexu potlačuje návaly paniky.

Fialový kunzit představuje nebeskou bránu a symbol nekonečna. Umožňuje přechod do světa mrtvých, neboť přenáší vědomosti, které si odcházející duše potřebuje vzít s sebou, aby jí pomohly dosáhnout osvícení. Fialový kunzit dokáže prolomit bariéry času a vydat se vstříc nekonečnu.

Duchovní i fyzická očista: 1x měsíčně pod teplou tekoucí vodou, při omývání vodou vložit do kamene myšlenku-přání, co od něj očekávám, pak nabít na měsíčním svitu, nejlépe za úplňku.

Doplňkové parametry

Kategorie: KRYSTALY A MINERÁLY
Původ: Afgánistán
Velikost: 85x35x13mm
Hmotnost: 59 g