Křišťál hrot laser lemurijský surový Brazílie

Kód: 191922955
Tip
1 250 Kč 1 033,06 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)

Detailní informace

Detailní popis produktu

LEMURIJSKÝ KŘIŠŤÁL Brazílie

Lemurijské semeno - dokonalý nástroj pro ty, kdo pracují se světelnými energiemi. Těm, kdo pracují se světlem, připomínají, aby pracovali na svém růstu a vývoji, a pomáhali v tom ostatním. Připomíná, že dualita, rozdělení ve fyzické dimenzi je pouhou iluzí, že léčba je jen opětovné sjednocení s duchovní podstatou, a že čas je pouhým klamem fyzické inkarnace. 

Lemurijský křemen je ideální pro kontakt s anděly, otvírá hvězdnou bránu a ukotvuje starodávnou moudrost do přítomnosti. Tento krystal vědomě znovu napojuje na minulé poznatky, podněcuje léčivé schopnosti. Magické hůlky z lemurijských křemenů jsou výborné pro vyrovnání a čištění čaker, odstraňují karmickou zátěž a příkazy duše. Lemurijský krystal aktivuje vyšší rezonance každé čakry a učí, že myšlenky mohou přetvářet realitu a zhmotňovat se. Jsou-li řízeny se správným záměrem a sebedůvěrou, projeví svůj potenciál naplno. Přejete-li si vysnít novou skutečnost, vložte si lemurijský křemen pod polštář. 


Léčivé účinky: Lemurijský krystal jako  laser odřezává ne-mocné či opotřebované a v jemnohmotných i fyzických tělech otevírá nové energetické kanály.

Umístění: držte nebo přiložte krystal na příslušné místo.

Očista: 1x měsíčně několik minut pod vlažnou tekoucí vodu, při mytí vložit myšlenku, co mi má kámen přinést, jak pomoci. Nabít na prudkém Slunci.

Doplňkové parametry

Kategorie: KRYSTALY A MINERÁLY
Původ: Brazílie
Velikost: 115x30 mm
Hmotnost: 85,4 g