Křišťál fantom Brazílie

Kód: 191922160
1 900 Kč 1 570,25 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)

Detailní informace

Detailní popis produktu

FANTOMOVÝ KRYSTAL 

Fantómové krystaly mají zvláštní, několikanásobnou sílu. Výrazně zlepšují feng-šuej prostory, ve kterých jsou uložené, rozjasňují a čistí energie. Jejich účinek je univerzálníJsou velmi vhodné jako pomůcka pro léčitele.
Fantomový krystal symbolizuje univerzální modrost. Jeho smyslem je podněcovat uzdravení planety a povzbuzení léčitelských schopností jednotlivců. Zajišťuje spojení s anděly a umožňuje meditaci. Zajišťuje přístup k záznamům v Akáše, umožní nahlédnout do minulých životů a objevovat potlačené vzpomínky, které mohou uvést minulost do souvislostí. Dokáže také posunout do doby mezi jednotlivými inkarnacemi. Při léčbě působí blahodárně na problémy sluchu a současně otvírá cestu k jasnozřivosti.

KŘIŠŤÁL

Křišťál je dokonalým nositelem čistého „božího“ světla, které v sobě obsahuje všechny barvy duhy. Je pokládán za klíč k moudrosti. Pohled na sluneční paprsky procházející křišťálem má zcela specifické účinky, zejména uklidňuje a pomáhá soustřeďovat myšlenky.
Křišťál symbolizuje nejvyšší čistotu a nejvyšší sílu, světlo jako očistnou a léčivou energii. Je transformátorem a filtrem energií, přičemž vše kladné v nás koncentruje a vše negativní od nás odebírá. Očišťuje duši a posiluje strukturalizaci celého těla. Jako klíč k moudrosti umožňuje vidět svět brýlemi spravedlnosti, poznání souvislostí a porozumění. Posiluje životní partnerství. Harmonizuje čakry a pomáhá překonávat pocity úzkosti z neznáma. Položený pod polštář posiluje příjemný spánek.

Zdravotně je účinný na každé části těla. Mírní bolesti, především nervového původu. Urychluje léčení popálenin a kožních nemocí. Zeslabuje působení patogenních zón. Pomáhá při vnitřních, srdečních a nervových potížích. Má schopnost očišťovat ústrojí krevního oběhu od všech škodlivin způsobených kouřením, alkoholem, tučným jídlem, nedostatkem pohybu a stresem. Příznivý i na oční choroby. Chrání prostory před negativní energií – drúzy.

Očista: 1x měsíčně několik minut pod vlažnou tekoucí vodu, při mytí vložit myšlenku, co mi má kámen přinést, jak pomoci. Nabít na prudkém Slunci.

Doplňkové parametry

Kategorie: KRYSTALY A MINERÁLY
Původ: Brazilíe
Velikost: 175x35x35(výška) mm
Hmotnost: 325 g