Sagenit/Záhněda drúza

Kód: 15621
2 250 Kč 1 859,50 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)

Detailní informace

Detailní popis produktu

SAGENIT (rutilový křemen) Brazílie

„Venušiny vlasy“ nebo „Amorovy šípy“ jsou spojením čirého křišťálu s jemnými ostrými jehličkami rutilu. Je novou energetickou dimenzí. Kámen, který pomáhá nalézt pravdu. Proto měly být oblázky v řece Styx, kudy se procházelo do podsvětí, ze Sagenitu.
Sagenit pomáhá nalézt sama sebe, naši vnitřní pravdu, vnáší do mysli klid, harmonii, optimismus, prosvětluje náladu, odstraňuje strach i deprese. Ochraňuje před zlými silami, zejména před klamem a lží. Osvětluje naši cestu vpřed a pomáhá nám nejen naše cíle lépe vidět, ale jich i dosáhnout.

Zdravotně v oblasti hrdla léčí záněty horních cest dýchacích, snižuje sklon k astmatu, bronchitidě, chrání před nachlazením, angínou. Má celkově regenerační účinky a podporuje růst zdravých svalových i kostních buněk. Pomáhá regulovat vědomé i nevědomé činnosti, koordinaci pohybů a ustavení rovnováhy. Pročišťuje organismus od nepotřebných látek a tak urychluje uzdravení při dlouhodobých nemocech. Při potížích přikládat na tu část těla, kde se vyskytuje nerovnováha.

Čistí se v teplé proudící vodě, vložit do kamene myšlenku, co mi má přinést, s čím pomoci. Pak aktivovat paprsky zapadajícího slunce nebo stykem s křišťálem.

Doplňkové parametry

Kategorie: Krystaly a minerály
Původ: Brazílie
Hmotnost: 409 g
Velikost: 90x70x50 mm