Krém SMĚS BYLIN 40ml

Kód: 6448
200 Kč 165,29 Kč bez DPH
Skladem (2 ks)

Detailní informace

Detailní popis produktu

Mastička ze směsi bylin

Mastička je vyráběná z mnoha druhů českých bylin. Vznikla za účelem hýčkání a promazání celého těla jako přírodní náhrada za tělové mléko. Je možné ji používat jako bylinný krém i jako léčivou mast.

Léčivým účinkům kopřivy velmi věřím, proto je obsažena v této masti nejvíce. Marie Treben píše ve svých spisech : " Kdyby si lidé uvědomovali, jak velkou léčivou moc má kopřiva, nepěstovali by nic jiného." 

Řebříček, kopřiva i levandule mají antiseptické účinky. Řebříček pomáhá léčit hemeroidy, akné, ztvrdlou a unavenou kůži. Kopřiva dobře prokrvuje, léčí ekzémy a jizvy. Dodává kůži mladost, vitalitu a sílu. Silice z jitrocele hojí jizvy, pomáhá uzavírat tržné rány na kůži a dezinfikuje. Levandule lékařská dává pocit uvolnění a klidu. Postižené místo stabilizuje a poskytuje mu péči. Ořešák královský uklidňuje a uvolňuje napjatou pleť. Léčí akné a jakékoli vřídky a nedokonalosti na pleti. Sedmikráska působí blahodárně na jizvy, lišeje, vyrážky a na lupenku. Kokosový olej a tea tree olej jsou sami o sobě antiparazitika. Jejich přítomnost v masti zvyšuje prokrvení a hubí jakékoli nečistoty. 

Složení: olivový a kokosový olej, včelí vosk a tee trea esenciální olej, dále obsahuje kopřivu dvoudomou, řebříček obecný, jitrocel kopinatou, levanduli lékařskou, listy ořešáku královského a květy sedmikrásky chudobky.

Neobsahuje žádné chemické složky, a tak je vhodná pro zvířata, miminka i větší děti. Je možné ji používat na celé tělo i na intimní partie. 

Mast nabízíme ve variantě sklo 40 ml

Dekorativní výrobek