Karta Světelné pomoci - Harth

Kód: 21485
199 Kč 164,46 Kč bez DPH
Skladem (5 ks)

Detailní informace

Detailní popis produktu

Harth
Symbol Harth energetickou podstatu univerzálního soucitu. V kombinaci se Světlem se stává mocným nástrojem. Říká se mu také „přivolávač štěstí“, protože jeho časté používání nám přináší do srdce mír a vyrovnanost. Harth inspiruje a navádí nás ke správnému jednání a umožňuje nám pochopit, že jednání ze soucitu dokáže obrovsky zlepšit náš život. Harth pomůže připustit si Univerzální Soucit do jednoho aspektu našeho života, ostatní aspekty a celý náš život se postupně začnou měnit. Změní se naše návyky, naše vztahy i náš spirituální kontakt k vyšší inteligenci. Začneme být tolerantnější vůči jiným lidem a možná po čase najdeme odvahu stanovit si jasné hranice.


Pár slov
Je mi ctí Vám poskytnout tyto skvělé pomocníky na Vaší Cestě životem.
Po zkušenostech s posíláním Lásky, Odpuštění, Inspirace, Božského láskyplného objetí na dálku, a dalších Vám přináším tyto "Karty Světelné pomoci". Skrze tyto karty můžete čerpat – Lásku, Odpuštění, Inspiraci, Božské láskyplné objetí... Po mnoha zkouškách co nejlepší účinnosti jsem nastavil prvních 12 základních obrázků na kartách.
Každý obrázek na kartách je spojen s čistou Božskou láskou a se záměrem konat specifickou činnost jako hlavní náplň působení. Součástí nastavení je podmínka: Působení musí být v souladu se záměrem Duše, v souladu se záměrem Boha a v souladu se záměrem všech zúčastněných. Působím vždy s těmito podmínkami, takže ani tyto mé karty nejsou výjimkou.
K tomu, aby došlo k působení na Vás stačí, když si najdete na chvíli klidné místo, kde Vás nikdo nebude rušit, vezmete kartu do ruky a stisknete obrázek a řeknete si, že přijímáte vše, co je v čistotě Světla. Sami poznáte, kdy je působení u konce.
Obrázky na kartách jsou "spouštěcím tlačítkem" ke spojení se Světlem a vloženým záměrem specificky působit. Jednotlivé záměry karet jsem níže popsal.
Karty Světelné pomoci jsou ochráněny před jakýmkoliv neautorizovaným zásahem zvenčí.

Jak s kartami pracovat
Práce s kartami je velice jednoduchá. Pokud pocítíte potřebu je použít, tak jen stačí vzít kartu, kterýkoliv prst přiložit na obrázek a říci si, že přijímáte, že jste otevřeni všemu, co přichází ve Světle.
Každá karta má specifické zaměření, ať už konají citelně ihned (např. ucítíte laskavé obejmutí, proud energie apod....), nebo mají dalekosáhlý rozsah v rámci dalších událostí. U těchto dalekosáhlých karet už jen stačí nebránit se "náhodám" a činům, které vnitřně ucítíte, že je máte udělat, i když v tu chvíli Vám nepřijdou logické, či proti Vašemu dosavadnímu konání. 
Některé karty vyžadují, abyste vznesli přání, které se má splnit, či jaký problém vás tíží.

Ideální pro použití karty je být na chvíli v klidu, sednout si či lehnout a být nerušeni. Je to z důvodu zvýšeného přijmutí a odevzdání Světlu. Nevylučuje se však i jejich použití kdekoliv jinde, i třeba v autobusu, ve frontě u pokladen, prostě kdekoliv Vás napadne.

Rozměr karty: 75x75 mm
Vyrobeno v České republice