Astrologie


VYPRACOVÁNÍ ASTROLOGICKÝCH HOROSKOPŮ PRO DĚTI A DOSPĚLÉ

astrologie

"Věru, věru, bez pochyb a zcela jistě: To, co je dole, je stejné jako to, co je nahoře, a to, co je nahoře, je jako to, co je dole, k dovršení zázraku jednoty."
VESMÍR je neprozkoumaná součást nás samotných. VESMÍR nám napovídá spoustu skutečností, které přes naše problémy nevidíme. VESMÍR je náš rádce i pomocník. VESMÍR nám nabízí hvězdy, které o nás vypovídají. VESMÍR je vně i uvnitř nás...

S láskou zpracuji váš jedinečný h o r o s k o p neboli vhled do vlastního nitra, z něhož nevyplývá příznivý či nepříznivý osud, ale spíš možnost, jak s životem nakládat. Je úžasné zjistit, kam patříme, jaké jsou naše silné stránky, odkud můžeme čerpat energii a využít ji pro nás samotné, pro náš vlastní rozvoj. Je možno objevit také naše slabosti, které lze překonat díky pozitivním aspektům horoskopu. Pokud si je uvědomíme, otevřou nám dveře na další cestu, která může vést k transformaci našeho života.
Horoskop je OTISKEM DUŠE v čase jejího narození, zrcadlí nám stupeň jejího vývoje v tomto okamžiku.


Zaměřuji se na zpracování horoskopů dětí, které můžeme my-rodiče správně "nasměrovat", ale i dospělých, kteří se stále "hledají". Vyhotovuji také prognózu, což znamená, že se dozvíte, kde se nyní nachází vaše planety, které vám ukazují, jakým směrem se v nejbližší době vydat.

Ke každému z Vás přistupuji individuálně. Jsem ochotna společně s vámi řešit otázky, posunout vás dál, ulehčit problémům, uvědomit si. Ke zpracování horoskopu jsou nejdůležitější údaje, které je třeba znát:

Datum narození
Přesný čas narození
Místo narození

Horoskop Vám mohu zpracovat písemně nebo můžete přijít na osobní konzultaci, vše záleží na Vás.

Pokud tedy máte zájem dozvědět se o přednostech i slabostech Vašich dětí nebo začít pracovat sami na sobě, prosím, kontaktujte mě e-mailem na adrese: irisi@kamennyvesmir.cz nebo telefonicky 603 164 979.

S Vašimi údaji nakládáme podle znění ochrany osobních údajů
Cena za horoskop písemnou formou stojí 750 Kč, totéž s osobní konzultací 1500 Kč.

Děkuji za důvěru, Iriška