Úcta k životu - 26.2.2020 od 19:00 hod.

Základní potřebou každého živého tvora je láska. Co vysíláme, to také přijímáme. Chceš lásku a mír? Otevři se lásce a žij lásku každý den. Najdi mír v sobě a pocítíš soulad s ves-mírem.
Je láskou podporovat zneužívání jiných bytostí nebo před tím zavírat oči? Násilí se rodí z nevědomosti. Každý den je na naší planetě zabíjeno či zneužíváno mnoho zvířat, ale zároveň roste počet lidí, kteří si uvědomují, že nechtějí žít díky jejich utrpení.

Pojďme strávit společně jeden večer v duchu ahimsy. Doslovný překlad znamená ne-násilí či ne-zabíjet. Ahimsa je o úctě a respektu ke všemu živému – ostatním lidem, zvířatům, ale i rostlinám.
Je to krásná myšlenka, ale jak to udělat? Žijeme v České republice a máme rok 2020. Ať chceme, či nechceme, jsme součástí globální civilizace a moderní západní společnosti.
Vyrostli jsme v době, kdy nám říkali, že pít mléko je zdravé, že jsme pány tvorstva, že na štědrovečerní talíř patří kapr. Cítíme, že to staré už neplatí. V našich srdcích víme, že ubližovat jiným bytostem je špatně. Ani nám samotným není dobře, protože neposloucháme své srdce.
Zveme Vás na večer věnovaný veganství, jehož snahou je v co největší možné a praktikovatelné míře vyloučit všechny formy využívaní zvířat a krutosti páchané na zvířatech kvůli jídlu, oblečení nebo jakémukoli jinému účelu.
Téma je široké, každý jsme na cestě. Pojďme se zastavit a podpořit se v lásce.

Příspěvek 150 Kč (platba v hotovosti na místě).
Veganské dobroty vítány.
Drobné pohoštění a nápoje zajištěny Vesmírem.
Počet účastníků: 10
Zájemci se hlaste k události nebo do SZ Kamenný Vesmír, e-mailem irisi@kamennyvesmir.cz či tlf.: 603164979

Na setkání se těší Lenka Hrochová a Iriška

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.