STŘEVA V I. LINII 21.5.2019 v 19:00 hod.

Všichni jste srdečně zváni na přednášku do Kamenného Vesmíru na téma STŘEVA V 1. LINII.
Můžete se stravovat sebezdravěji, ale pokud vaše střeva nejsou v perfektní formě, tak nebudete pravděpodobně využívat více než 10 % všech tělu dodaných živin. Časem se tento nedostatek logicky může projevit ve formě civilizačních chorob, tj. chorob z nedostatku.
Naučíme vás postupy, které jsou nezbytné pro zachování zdravého střeva a pro maximálně možné vstřebávání živin.
Neexistuje nemocný člověk, který by měl zdravá střeva. Když se ozdraví mikrobiom a dodá se strava obsahující dost živin pro správnou funkci těla, zbaví se tělo zánětů a zdravotní situace se bez výjimky vždy zlepší.

PŘEDNÁŠÍ Mgr. MICHAELA VERDE BEITLOVÁ

Něco o Míše:
V roce 2011, během druhé rodičovské dovolené, mi byla ve 34 letech diagnostikována rakovina prsu. Po dokončení náročné dvouleté léčby jsem začala spolupracovat s občanským sdružením Nejsi na to sama. Spojila jsem zde svoji informační profesi s praktickými zkušenostmi onkologické pacientky: Informovala jsem prostřednictvím FB stránky sdružení NNTS o léčbě žen s rakovinou prsu a nabádala nemocné ženy a jejich rodinné příslušníky k otevřené diskuzi o problémech, které léčbu provázejí.
Podílela jsem se také na natočení filmu o klasické léčbě rakoviny prsu.
Můj starší blog na stránkách NNTS autenticky zachycuje moje zkušenosti s léčbou, úsměvné historky a postřehy z nemocničního prostředí. Onkologický pacient je po léčbě vyčerpaný, má slabou imunitu a spoustu dalších fyzických obtíží. Pátrala jsem tedy nejen po prevenci návratu nemoci, ale také po odstranění těchto život znepříjemňujících vedlejších účinků chemoterapeutické a radioterapeutické léčby. Díky mé snaze dostat se do původní fyzické formy jsem kromě jiných odborníků potkala MUDr. Karla Erbena.

více o Míše zde:
http://vitaminyspribehem.cz/beitlova

Počet účastníků: 10
Cena za vstup: 150 Kč (platba v hotovosti na místě)
Drobné pohoštění a nápoje zajištěny Vesmírem.
Zájemci se prosím hlaste k události na FB, e-mailem: irisi@kamennyvesmir.cz nebo tel.: 603164979 - Iriška.

Těšíme se na setkání, Míša a Iriška

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.