Setkání se Sebou - HOUSLOVÝ KONCERT a DECHOVÁ MEDITACE s Ivem Halkocim 4/10/2022 od 18:30 hod.

???????? Posílám pozvání na krásnou léčivou a meditační akci, kterou nás provede IVO HALKOCI - houslista a průvodce meditací.
Již jednou k nám Ivo zavítal a setkání s ním bylo jedinečné, léčivé, láskyplné.
Zájemci se hlaste k události, potvrdím vám účast a těšíme se!
Ivo, Iriška a Milan.
 
Přijměte srdečné pozvání na "SETKÁNÍ SE SEBOU" - staroindickou dechovou techniku a koncert s houslovým Mistrem Ivem Halkocim.
Čeká nás ponoření se do vnitřního světa v naslouchání...skrze zpěv, housle. Zazní písně, mantry, houslová improvizace...
Terapie "Uvolnění dechem" je stará indická technika, znovu objevena v minulém století. Je to metoda, která využívá intenzivní, nepřetržité dýchání nosem. Provádí se v leže. Při této terapii dochází k uvolňování emočních a fyzických bloků, tělo se energetizuje a člověk se může po dýchání cítit jako znovuzrozený.
S ohledem na intenzitu, není tato metoda doporučována lidem s problémy se srdcem. I pokud se cítíte ne úplně zdraví, příliš unavení, nebo jste nachlazení, tak tato terapie není pro vás vhodná.
Na terapii si s sebou prosím vemte volné oblečení.
S sebou: podložku na ležení, deku.
Před terapií alespoň 2 hodiny nejíst. Pokud se chcete poradit, jestli je terapie pro Vás vhodná, tak neváhejte mě kontaktovat na: svatma@seznam.cz, 775253747
Budu velice rád, když se přidáte ve spolutvoření????
Ivo❤️
 
Vstup: 700 Kč (platba v hotovosti na místě).
Počet: 10 účastníků.
Drobné pohoštění zajištěno Vesmírem.
 
Zájemci se hlaste k události, POTVRDÍM VÁM ÚČAST nebo tel.: 603164979 nebo e-mail: irisi@kamennyvesmir.cz
Těšíme se na každého z vás,
pořadatelé Iriška a Milan