Květnový ženský kruh 20.5.2019 od 19:00 hod.

Ženy krásné, ženy líbezné,
srdečně zvu každou překrásnou z vás k oslavě vonícího květnového úplňku! Přijďte usednout žena k ženě a podělit se o vaše příběhy, které ve vašem nitru nosíte.

Čeká nás završení sedmi úplňkových sezení. Již v sedmém úplňkovém ženském kruhu budeme pracovat s čakrou nejvyšší, a tou je čakra korunní. Čekají nás společné šamanské očisty, sdílení, zpěv a celková harmonizace těla. Vytvoříme a s sebou domů si odnesete radost z bytí každé z nás, smích a moře lásky.
S sebou prosím vezměte chřestidla, bubny, pastelky, dlouhou sukni, je-li vám příjemná a něco dobrého na mls ke sdílení.

Kruh je bezpečným místem pro setkávání a sdílení inspirace, moudrosti, názorů, radostí i bolestí. Je místem, kde každá žena může najít podporu a oporu v ostatních ženách, sestrách, sama v sobě. Je místem, kde můžete objevit to, co právě hledáte, potřebujete pro sebe, své srdce, tělo, duši, pro svůj život…

Moji dlouhodobou vizí je, aby se úplňkové setkávání v ženských kruzích staly tradicí.
Záměrem je očistit staré, přijmout nové. Rozdmýchat uvnitř nás životní energii-lásku a doplnit ji do každičké části našeho těla. Hlavním záměrem je však vytvoření prostoru pro děkování, pro sdílení, pro léčení nás i matky země a přispívání ke všeobecné harmonizaci, míru a spokojenosti skrze spokojenost každé z nás.

V kruhu je místo pro 10-12 žen. Prosím rezervujte si místo v Kamenném vesmíru. Rezervace je ZÁVÁZNÁ! Je možné ji zrušit 24. h před konáním akce.
https://www.facebook.com/kamenny.vesmir
Cena 350 Kč. Částí peněz přispějeme do projektu Bosque medicinal. Přispíváme ke koupi části amazonské živé půdy.

K prodeji bude přírodní kosmetika Bianca rosa a mýdla Mastikarel, také obrazy, které maluji.
V Kamenném vesmíru je možné pořídit mnoho překrásných šperků, minerálů, výborné doplňky stravy, různé léčivé čaje a mnoho dalších skvělých věcí, které potěší duši, srdce a pohladí celou naši bytost.

Těším se na vás
Veronika / Schiram Noa/ Sasina a Kamenný Vesmír.

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.