Dech - základ života 9.3.2020 v 18:30 hod.

Přijměte pozvání do Kamenného Vesmíru na seminář o dechu - našem trvalém spojení se Stvořitelem.
Pozorností přirozenému dechu můžeme dojít k vlastní síle.
Přijďte posunout sebepoznání o kousek dále.

Obsah setkání:
* Přirozený dech - co to je?
* Seznámení s jednoduchými technikami dýchání pro každý den.
* dýchání podle Wima Hofa - obnova přirozeného stavu plné síly těla.
* Základní dechová dovednost taiji a qigongu.

Vrácením zdravé pozornosti tělu, našemu dechu, své síle, si na našem setkání sami vyzkoušíte změnu, kterou má každý na dosah.
Během setkání a cvičení vám Martin vysvětlí souvislosti, které vám pomohou se zorientovat a lépe integrovat zkušenosti, které si na setkání vytvoříte.

Něco o Martinovi:
Ahoj! Jmenuji se Martin Stehno. Na začátku roku 2015 mě životní okolnosti dovedly k přehodnocení způsobu života, který žiji, co dělám a kam směřuji. Od té doby jsem započal aktivně změny, které mě dovedly i k Wim Hofově metodě. Tuto metodu jsem po delší době vnitřního připravování začal aktivně provozovat začátkem roku 2018. Wim Hof a zvědavost mě dovedli k práci s dechem. Denní dechové cvičení mě změnilo.
Otevřelo mi novou bránu vědomí o sobě, těle, duši, o tom, čím se vnitřně zaměstnávám, čemu se věnuje můj duch. Pozvolně mě učí budovat mou sílu, klid a sebevědomí. Jsem nezměrně vděčný tomu, že jsem po této cestě vykročil.
Bude mi radostí vás provést tím, co jsem se naučil, poznal, dozvěděl, a nechat vás prožít samotné, jak vás pozornost dechu dokáže změnit ????????

Počet účastníků: 9
Nápoje a drobné pohoštění zajištěno Vesmírem.
Cena: 400 Kč (platba v hotovosti na místě) - částka 100 ze vstupného bude věnována na projekt Bosque medicinal - nákup živé půdy v Amazonii: https://www.bosquemedicinal.com/

Zájemci se hlaste prosím přímo k události na fb, přihlášení je závazné nebo mi pošlete sz Kamenný Vesmír, volejte 603164979 nebo pište irisi@kamennyvesmir.cz

Těšíme se na vás, Martin a Iriška

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.