Pyramidy - dřevo

pyramida dřevenáPyramida je eneRgetická stavba neboli továrna na duchovní a léčivou energii.

Pyramidy pomáhaly udržovat kontakt s vesmírem. Pomocí určitého matematického kódu v nitru těchto staveb bylo možné otevírat brány do jiných dimenzí. Adepti oněch dní se tu cvičili či zkoušeli duchovní schopnosti a harmonizovali je s jinými dimenzemi.

Před mnoha tisíci lety pozemského času vybudovala bytost Thovt tyto chrámy a rovněž Velkou pyramidu v Gíze. Nestavěly je však stovky lidí, kteří by vláčeli obrovské kamenné kvádry. Při stavbě bylo použito alchymistické učení o přeměně struktury předmětů a ovlivňování vlastnosti hmoty. Chrámy jsou na planetě Zemi všudypřítomné. Každý z nich měl jinou funkci a sloužil k jinému druhu zasvěcení různých druhů poznání. Takovéto chrámové stavby existovaly i v dávné Atlantidě. Mnoho podobných staveb je po celém vesmíru. Lze jimi procházet do jiných dimenzí a galaxií. Tyto stavby byly ve starém Egyptě postaveny dávno před obdobím faraonů.

Pyramidy jsou vyrobeny ručně truhlářským Mistrem a s láskou. Obsahují nádhernou čistou energii, vibrují, harmonizují, léčí. Vyzařovaná délka této energie je od 6 do 25 metrů, dle velikosti pyramidy. Tato energie je tak silná, že dokáže odstraňovat a čistit elektrické záření, elektromagnetické pole a geopatogenní zóny.

Jak je možno pyramidu využít?
Pyramida je uvnitř dutá, lze pod ní nabíjet kameny, léky, byliny, kosmetiku, vodu, potraviny, peníze, fotografie člověka, který potřebuje pomoct, lze přikládat na tělo, na hlavu, nad hlavu...

 
390
5501390550

Stránka 1 z 1 - 9 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 9 položek celkem

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.